Výsledky a úspěchy

Přehled všech výsledků našich hráček a hráčů na speed badmintonových turnajích v ČR i v zahraničí. Turnaje jsou řazeny od nejnovějšího po nejstarší, v závorce je uveden počet bodů pro vítěze turnaje. Turnaje kategorie 2000 (MS a ME), 1000 (Grand Slam - 5 turnajů ročně), 500 (Open - jeden ročně v každé zemi) a 250 bodů (4 ročně v každé zemi) se započítávají i do mezinárodního rankingu, do českého žebříčku se pak počítají všechny turnaje konané na území ČR - regionální 100 bodové i mezinárodní 250 b., 500 b. a 1000 b.
Ranking českých hráčů a hráček si můžete prohlédnout zde: Ranking ČR Muži, Ranking ČR Ženy
Aktuální umístění našich hráčů a hráček v mezinárodních žebříčcích na stránkách ISBO: ISBO World Rankings

ISBO Speedminton Czech Open 2013 - Praha, 7. 9. 2013 (1000 b.)
2. Eliška Andrlová (Dívky U14)
3. Anička Andrlová (Dívky U14)
5. Lukáš Batala (Chlapci U18)
5. Jakub Makarov (Chlapci U14)
5. Jan Baďura (Chlapci U14)
5. Blanka Podvolecká (Dívky U14)
5. Viktorka Vlášková (Dívky U14)
5. Jana Scholzová (Ženy 35+)
9. Max Kotúč (Chlapci U14)
9. Tereza Dušková (Ženy Open)
17. Jan Jonáš st. (Muži 40+)

Holba Cup 2013 - Hanušovice, 11. 8. 2013 (100 b.)
1. Anička Zítová (Ženy Open)
2. Míša Strnadová (Ženy Open)
2. Lukáš Batala (Muži Open)
3. Jan Jonáš ml. (Muži Open)
3. Jana Strnadová (Ženy Open)
3. Petra Zítová (Ženy začátečnice)
6. Katka Peřinová (Ženy Open)
7. Jana Scholzová (Ženy Open)
7. Michal Scholze (Muži Open)
8. Tomáš Chlupatý (Muži Open)
12. Roman Olejník (Muži Open)

MULTILIGA Speed Badminton Open 2013 - Brno, 13. 7. 2013 (100 b.)
1. Jan Jonáš ml. (Muži)
2. Lukáš Batala (Muži)
3. Jan Jonáš st. (Muži)

2. Mistrovství světa ve speed badmintonu - Berlín, 13.-15. 6. 2013 (2000 b.)
3. Anička Andrlová (Dívky U14)
5. Eliška Andrlová (Dívky U14)
9. Blanka Podvolecká (Dívky U14)
9. Anička Zítová (Dívky U18)
9. Jana Scholzová (Ženy 35+)
17. Jan Baďura (Chlapci U14)
17. Jakub Makarov (Chlapci U14)
17. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
17. Eliška Andrlová, Jan Jonáš ml. (Mix čtyřhra)
17. Jana Scholzová, Michal Scholze (Mix čtyřhra)
19. Jan Jonáš ml. (Chlapci U18)
19. Lukáš Batala (Chlapci U18)
33. Michal Scholze (Muži)
33. Anička Andrlová, Lukáš Batala (Mix čtyřhra)
43. Jan Jonáš st. (Muži 40+)

1. Mistrovství ČR ve speed badmintonu - Pardubice, 1. 6. 2013 (1000 b.)
1. Anička Andrlová (U14)
1. Terka Dušková (Ženy)
2. Jana Scholzová (Ženy)
2. Jan Baďura (U14)
3. Katka Peřinová (Ženy)
3. Blanka Podvolecká (U14)
3. Eliška Andrlová, Terka Dušková (Čtyřhra)
4. Lukáš Batala (Muži)
4. Anička Zítová (Ženy)
4. Max Kotúč (U14)
5. Jan Jonáš ml. (Muži)
5. Jan Jonáš st. (Muži)
5. Tomáš Chlupatý (Muži)
5. Jana Strnadová (Ženy)
5. Viktorka Vlášková (U14)
6. Jakub Makarov (U14)
6. Soňa Kochwasserová (Ženy)
7. Míša Strnadová (Ženy)
9. Michal Scholze (Muži)
9. Aleš Makarov (Muži)
9. Petr Batala (Muži)

Slovak Speedminton Open 2013 - Trnava, 18. 5. 2013 (1000 b.)
3. Eliška Andrlová (Dívky U14)
5. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
5. Anička Andrlová (Dívky U14)
5. Anička Zítová (Dívky U18)
5. Lukáš Batala (Chlapci U18)
9. Jan Jonáš (Chlapci U18)
9. Jana Scholzová (Ženy 35+)
9. Eliška Andrlová, Jan Jonáš (U18 čtyřhra)
9. Anička Andrlová, Lukáš Batala (U18 čtyřhra)

Hungarian Speedminton Open 2013 - Budapešť, 16. 3. 2013 (1000 b.)
1. Eliška Andrlová (Dívky U14)
5. Anička Zítová (Dívky U18)
5. Jan Baďura (Chlapci U14)
10. Jan Jonáš (Chlapci U18)
10. Viktorka Vlášková (Dívky U14)
10. Lukáš Batala (Chlapci U18)
17. Jan Jonáš st. (Muži 40+)

Pardubice Speed Badminton Open 2013 - Pardubice, 23. 2. 2013 (250 b.)
1. Tereza Dušková (Ženy)
2. Eliška Andrlová (Dívky U14)
2. Max Kotúč (Chlapci U14)
2. Eliška Andrlová, Jan Jonáš (Junior čtyřhry)
3. Jan Jonáš (U18)
3. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
3. Anička Andrlová (Dívky U14)
3. Anička Andrlová, Viktorka Vlášková (Junior čtyřhry)
4. Viktorka Vlášková (Dívky U14)
4. Anička Zítová, Mateusz Drumlak (POL) (Junior čtyřhry)
5. Anička Zítová (U18)
5. Lukáš Batala (U18)
5. Tereza Dušková, Michal Scholze (Mix čtyřhry)
5. Matyáš Makarov, Max Kotúč (Junior čtyřhry)
9. Jan Jonáš st. (Muži 40+)
9. Michal Scholze (Muži)
9. Martin Urban (Muži)
9. Aleš Makarov (Muži)

Racketsport Cup 2012 - Praha, 8. 12. 2012 (250 b.)
2. Jan Jonáš (Chlapci U14)
2. Anna Andrlová (Dívky U14)
2. Tereza Dušková (Ženy)
3. Anna Zítová (Dívky U14)
3. Jakub Makarov (Chlapci U14)
3. Viktorie Vlášková (Dívky U14)
3. Jan Baďura (Chlapci U14)
4. Lukáš Batala (Muži)
4. Jan Jonáš st. (Muži 40+)
5. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
5. Jana Scholzová, Jan Jonáš (Mix čtyřhry)
7. Martin Urban (Muži)
8. Aleš Makarov (Muži)

Poprad Speedminton Open 2012 - Poprad, 10. 11. 2012 (250 b.)
2. Jan Jonáš (Chlapci U14)
3. Eliška Andrlová(Dívky U14)
5. Lukáš Batala (Chlapci U18)
5. Jana Scholzová (Ženy 35+)
7. Anna Zítová (Dívky U14)
8. Jakub Makarov (Chlapci U14)
9. Anna Andrlová (Dívky U14)
9. Viktorie Vlášková (Dívky U14)
9. Jan Baďura (Chlapci U14)

Polish Speedminton Open 2012 - Poznaň, 27. 10. 2012 (1000 b.)
2. Eliška Andrlová(Dívky U14)
3. Jan Jonáš (Chlapci U14)
3. Anna Zítová (Dívky U14)
5. Jana Scholzová (Ženy 35+)
5. Anna Andrlová (Dívky U14)
5. Viktorie Vlášková (Dívky U14)
9. Jakub Makarov (Chlapci U14)
9. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
10. Blanka Podvolecká (Dívky U14)

Czech Speedminton Open 2012 - Praha, 15. 9. 2012 (1000 b.)
1. Jan Jonáš (Chlapci U14)
3. Jana Scholzová (Ženy 35+)
5. Anna Zítová (Dívky U14)
5. Anna Andrlová (Dívky U14)
5. Eliška Andrlová (Dívky U14)
5. Viktorie Vlášková (Dívky U14)
5. Jan Baďura (Chlapci U14)
5. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
5. Maxim Kotúč (Chlapci U14)
9. Tereza Dušková (Ženy)

Speedminton Outdoor Cup - Mnichov, 30. 6. 2012 (250 b.)
3. Jana Scholzová (Ženy)
1. Jana Scholzová, Patrick Hartmann (Mix čtyřhry)

ISBO European Championships - Poreč, 15. - 16. 6. 2012 (2000 b.)
9. Tereza Dušková (Ženy)
15. Jana Scholzová (Ženy 35+)
9. Anna Zítová (Dívky U14)
9. Jakub Makarov (Chlapci U14)
33. Michal Scholze (Muži)
17. Jana Scholzová, Michal Scholze (Mix čtyřhry)

Slovak Speedminton Open 2012 - Trnava, 26. - 27. 5. 2012 (1000 b.)
6. Jana Scholzová (Ženy 35+)
12.-14. Anna Zítová (Dívky U14)
5.-8. Jan Jonáš (Chlapci U14)
5.-8. Matyáš Makarov (Chlapci U14)
9.-10. Jakub Makarov (Chlapci U14)
9.-10. Jan Baďura (Chlapci U14)

German Speedminton Open 2012 - Wolfsburg, 19. - 20. 5. 2012 (1000 b.)
5.-8. Jana Scholzová (Ženy 35+)

Croatian Speedminton Open 2012 - Záhřeb, 14. - 15. 4. 2012 (1000 b.)
6. Jana Scholzová (Ženy 35+)

Hungarian Speedminton Open 2012 - Budapešť, 17. 3. 2012 (1000 b.)
13. Jana Scholzová (Ženy 35+)

Czech Speedminton Open 2011 - Praha, 19. - 20. 11. 2011 (1000 b.)
3. Jana Scholzová (Ženy 35+)
6. Tereza Dušková (Ženy)
13. Kateřina Peřinová (Ženy)

15 let SK Hanušovice - Hanušovice, 29. 10. 2011 (100 b.)
1. Tereza Dušková (Ženy)
2. Jana Scholzová (Ženy)
2. Jiří Barbořík (Muži)
3. Kateřina Peřinová (Ženy)

Polish Speedminton Open 2011 - Poznań, 22. 10. 2011 (1000 b.)
3. Jana Scholzová (Ženy 35+)

Budapest Speedminton Open 2011 - Budapešť, 24. 9. 2011 (1000 b.)
3. Jana Scholzová (Ženy 35+)

ISBO Azimut Hotels Speedminton World Championships - Berlín, 26. - 27. 8. 2011 (2000 b.)
17. Tereza Dušková (Ženy)
17. Jana Scholzová (Ženy 35+)
33. Kateřina Peřinová (Ženy)
77. Michal Scholze (Muži)

Stromovka Speedminton - 6. 8. 2011

Turnaj v Hanušovicích, 16. 7. 2011
1. Kateřina Peřinová (Ženy)
2. Tereza Dušková (Ženy)

Slovak Speedminton Open 2011 - Bratislava, 21. 5. 2011 (1000 b.)
2. Jana Scholzová (Ženy 35+)

Speedminton Cup Pardubice - Pardubice, 7. 5. 2011
1. Tereza Dušková (Ženy)
2. Jana Scholzová (Ženy)
3. Kateřina Peřinová (Ženy)
5. Michal Scholze (Muži)
7. Jiří Barbořík (Muži)

Speedminton Slovak Cup #2 - Hlohovec, 12. 3. 2011 (250 b.)
9. Jana Scholzová (Ženy)
17. Michal Scholze (Muži)

Vánoční turnaj v deblech - Praha, 4. 12. 2010
3. Jana Scholzová & Michal Scholze (Mix čtyřhra)

Podzimní turnaj ve speedmintonu - Pardubice, 23. 10. 2010
4. Jana Scholzová (Mix)
7. Kateřina Peřinová (Mix)
8. Michal Scholze (Mix)
9. Tereza Dušková (Mix)

Čakovice, 12. 9. 2010
6. Jana Scholzová (Mix)
10. Michal Scholze (Mix)

Hanušovice, 7. 8. 2010
1. Jana Scholzová (Ženy)
5. Jiří Barbořík (Muži)
7. Michal Scholze (Muži)

1. pardubický turnaj ve speedmintonu - Pardubice, 20. 3. 2010



       Partnerem SK Speedminton Pardubice je H-centrum ve Starém Hradišti u Pardubic.